ALUMNI ID

Nuo pat Vytauto Didžiojo universiteto ištakų 1922 m. tikruoju jo kokybės ženklu tapo išleidžiamos absolventų kartos – visapusiškai išsilavinę, stiprūs, laisvi, turintys drąsos kurti ir dalintis idėjomis žmonės. Po atkūrimo 1989 m., skelbdamas bei puoselėdamas artes liberales universiteto idėją, VDU išleido daugiau nei 40 tūkst. absolventų, išugdydamas Lietuvai eilę asmenybių, nusipelniusių valstybės stiprinimui, jos kultūros bei visuomenės raidai, garsinančių savosios Alma Mater vardą Europoje ir visame pasaulyje.

Kaip anuomet, taip ir dabar universitetas absolventams suteikia šansą sėkmingam tolesniam gyvenimui, įkvepia siekti profesinių aukštumų, o absolventų laimėjimai, lojalumas bei parama universitetui yra VDU sėkmės variklis.

ALUMNI ID – tai platforma, kuria Universitetas, siekdamas palaikyti tęstinį ryšį su savo absolventais*, siekia jiems padėti lengvesniu būdu rasti su absolventų renginiais bei veikla susijusią aktualią informaciją, o taip pat pasiekti jiems teikiamas naudas ar paslaugas.

__

*VDU absolventas – asmuo, sėkmingai baigęs studijas ir gavęs įgytą aukštąjį išsilavinimą Vytauto Didžiojo universitete (taip pat ir LEU, ŽŪA/ASU) liudijantį diplomą.

Registracija