VDU prasistato unikalią platformą absolventams

VDU

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pristato naują, specialiai alumnams skirtą interaktyvią platformą pavadinimui „VDU alumni ID“ (nuoroda – http://alumni.vdu.lt). Šios platformos tikslas – išlaikyti ir stiprinti tarpusavio ryšius su universiteto alumnais, kurie yra išsibarstę po visą pasaulį. Interaktyvi erdvė suteiks galimybę absolventams pasinaudoti universiteto teikiamomis paslaugomis ir skiriamomis naudomis bei sekti aktualias universiteto ir alumnams skirtas naujienas.

„VDU absolventų ID platformos atsiradimas – naujas etapas, perkraunantis universiteto bendravimo ir bendradarbiavimo santykius su absolventais, skatinantis abipusį dialogą. Šiuo metu informacija ir naudos skirtos absolventams yra išskaidytos, o platforma leis viską koncentruoti vienoje vietoje tiek VDU absolventams lietuviams, tiek užsieniečiams. Tokios platformos Lietuvoje atitikmenų surasti galime tik vienetus. Manome, kad ateityje ji taps puikia vieta keistis idėjomis, pasiūlymais tiek tarp universiteto ir absolventų, tiek tarp pačių alumnų bendruomenės. Ši interaktyvi erdvė – viena iš priemonių, kuri yra skirta realizuoti universiteto užsibrėžtą strateginį tikslą – telkti Universiteto alumnų bendruomenę“, – teigia absolventų koordinatorė Monika Terzytė.

Platforma turi du etapus – pirmajame šiuo metu galima sužinoti apie absolventų ambasadorystę, vėliavnešio misiją ir kaip juo tapti, įvairias absolventų istorijas, kurios įkvepia siekti tikslų, įvairias partnerystes siūlomos universiteto alumnų. Be to, šiuo metu galima sekti įvairias naujienas susijusias tiek su Universiteto, tiek su absolventų veiklomis, o norint įsitraukti į bendruomenę – užsiprenumeruoti naujienlaiškį su aktualia informacija. Antras platformos etapas – registravimasis. Užsiregistravusieji VDU alumnų platformoje turės galimybę naudotis tik alumnams skirtais pasiūlymais ir papildomomis naudomis: gauti nuolaidas studijoms ir užsienio kalbų mokymuisi, tobulinti profesines kompetencijas, nemokamai sportuoti VDU Sporto centre bei išbandyti dar daugiau pakete esančių paslaugų.

Kasmet įvairių pakopų studijas universitete baigia daugiau nei 2000 absolventų. Siekdama sukurti tokią platformą, universiteto bendruomenė skaitmenizavo alumnus, kurie yra saugomi universiteto archyvuose. Interaktyvi absolventų erdvė nuolat tobulės, atsiras funkcijų, kurios palengvins naudojimąsi platforma, o alumnai galės išreikšti savo nuomonę ir atsiliepimus, į kuriuos VDU atsižvelgs ateityje.