VDU atkūrimo proga – dovana universiteto absolventams

VDU

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) minėdamas 34-ąsias atkūrimo metines (įkurtas – 1922 m., atkurtas – 1989 m.) pristato naują, specialiai universiteto alumnams skirtą, interaktyvią platformą pavadinimu „VDU alumni ID“, kuri yra integruota http://alumni.vdu.lt svetainėje ir kviečia absolventus „Prisijungti“.

Šios platformos tikslas – sugrįžti į universitetą, užmegzti ir išlaikyti tampresnį ar stiprinti tarpusavio ryšį tiek tarp universiteto ir absolventų, tiek tarp pačių alumnių, kurie yra išsibarstę po visą pasaulį.

Interaktyvi erdvė atsiradusi http://alumni.vdu.lt svetainėje suteikia absolventams galimybę palikti ar atnaujinti universiteto turimą informaciją apie save bei šios informacijos pagrindu susigeneruoti virtualią universiteto alumni ID kortelę. Prisijungę prie savo alumni ID paskyros absolventai galės lengviau pasinaudoti universiteto teikiamomis paslaugomis ir skiriamomis naudomis, skirtoms tik jiems. Taip pat prisiminti savo kurso draugus, su kuriais baigė universitetą – pradėti bendrauti su jais, taip atnaujinant senus ir užmezgant naujus profesinius – socialinius ryšius bei sekti aktualią informaciją, susijusią tiek su Universiteto, tiek su absolventų veiklomis.

„Absolventų bendruomenė yra universiteto veidas, kuris įrodo aukštosios mokyklos sėkmę ir įtaką visuomenei. Todėl labai džiugu, kad VDU atkūrimo dienos proga, kaip dovaną absolventams, galime pristatyti šį visiškai naują, inovatyvų įrankį „VDU alumni ID“, kuris neturi atitinkamų analogų Lietuvoje, mūsų universiteto alumnams lietuvių ir anglų kalbomis. Tikime, kad prie šios platformos prisijungs ir ja naudosis didelė universiteto absolventų bendruomenė, kuri taps terpe, leisiančia jiems betarpiškai tarpusavyje bendrauti ir bendradarbiauti, kuriant dar didesnę absolventų ir universiteto veiklos sinergiją ir kuriamą vertę Lietuvoje ir Pasaulyje“, – teigė VDU komunikacijos prorektorė doc. dr. Vilma Bijeikienė.

Užsiregistravusieji „VDU alumni ID“ platformoje susigeneruos ne tik virtualų absolvento pažymėjimą, bet ir galės naudotis tik jiems skirtais pasiūlymais ir papildomomis naudomis: gauti lengvatas studijoms ir užsienio kalbų mokymuisi, tobulinti profesines kompetencijas, sportuoti Sporto centre, Karjeros centre gauti karjeros konsultaciją bei išbandyti dar daugiau tik absolventams skirtų ar į juos orientuotų universiteto paslaugų. Alumniai naudodamiesi „VDU alumni ID“ platforma ir patys galės siūlyti ir vystyti savo iniciatyvas, skirtas tiek kitiems absolventams, tiek visai universiteto bendruomenei. Interaktyvi absolventų erdvė nuolat tobulės, atsiras naujų paslaugų, funkcijų, kurios palengvins naudojimąsi platforma, o alumnai galės išreikšti savo nuomonę ir atsiliepimus.

Kasmet įvairių pakopų studijas universitete baigia daugiau nei 2000 universiteto absolventų.

Kviečiame visus VDU alumnus prisijungti prie absolventų bendruomenės ir taip kurti tradicijas bei stiprinti ryšį su Alma Mater!