VDU Absolventų klubo visuotinis ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas

VDU

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Absolventų klubas (VDU AK) kviečia VDU bendruomenės narius dalyvauti visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime, kuris vyks š. m. gegužės 18 d. (ketvirtadienį) VDU Centriniuose rūmuose, 314 auditorijoje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) nuo 16:00 val. iki 18:00 val. 

Susirinkimo metu bus pristatyta klubo valdybos veikla, 2021-2023 m. ir visos VDU AK valdybos kadencijos laikotarpiu pasiekti rezultatai, pateiktos valdybos etikos ir revizijos komisijų ataskaitos, vyks diskusija apie 2023–2025 metų VDU AK veiklos esminius tikslus ir veiklas bei VDU AK asociacijos įstatų pakeitimus taip pat bus renkamas naujas klubo prezidentas ir valdybos nariai.

Po oficialiosios dalies VDU AK kvies diskutuoti ir bendrauti, taip pat vyks kviestinio svečio pranešimas apie bendruomenę, mentorystę ir mecenatystę.

Renginio programa.

Visus kviečiame dalyvauti susirinkime, kandidatuoti į VDU absolventų klubo prezidento ar valdybos narių pozicijas. Nariai, norintys kandidatuoti į prezidento pareigas, turi savo motyvacinius laiškus ir kandidatūras siųsti el. paštu: dziugas11@gmail.com.

Registracija į visuotinį ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą

Daugiau informacijos.