VDU Absolventų Vilniaus diena | Visuotinis narių susirinkimas

VDU

2022 m. balandžio 29 d. įvyko VDU absolventų klubo narių susitikimas „Vilniaus diena“, bei „Visuotinis metinis susirinkimas“. Šiais metais renginys buvo skirtas visai Universiteto bendruomenei VDU atkūrimo šimtmečiui paminėti. Renginio pagrindinė tema – VDU.

Susitikimo pradžioje dalyviai pirmiausia susipažino su edukologijos inovacijomis ir kartu su VDU Švietimo akademijos atstove Vilma Leonavičiene padiskutavo apie galimą absolventų indėlį į lietuvių kalbos mokymąsi ir kalbos kursų ir pačios kalbos populiarinimą Lietuvoje ir už jos ribų.

Po pokalbio Absolventų klubo nariai metinio visuotinis ataskaitinio susirinkimo metu pristatė klubo prezidento Džiugo Juknio veiklos ataskaitą, etikos pažeidimų ir finansinę ataskaitas. Bendru nutarimu ataskaitos buvo patvirtintos, o valdybos nariai davė pažadą vieni kitiems ir toliau siekti bendrų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo.

Susitikimą vainikavo apsilankymas muziejuje ir Vilniaus miesto senamiestyje, kur buvo pasidalinta patirtimi, bendromis vizijomis ir ateities planais.