Lietuvos universiteto absolventai susibūrė pirmą kartą organizuotoje „Gegužinėje“

VDU

Sužydėjusiame Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode praūžė Lietuvos universiteto alumnų gegužinė, kuri subūrė Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) bei VDU absolventus. Gausus būrys alumnų kartu su savo šeimos nariais ir draugais dalinosi geromis emocijomis, prisiminimais iš studijų laikų bei prasmingai leido šeštadienio popietę.

Pirmą kartą organizuojamos Lietuvos universiteto absolventų gegužinės iškilmingas atidarymas prasidėjo nuo bendro alumnų Manifesto pristatymo. Absolventų klubų ir asociacijų prezidentai stebino susirinkusios savo kulinariniais sugebėjimais ir savo pagamintais patiekalais vaišino gegužinės dalyvius, VDU Botanikos sodo direktorius bei VDU absolventų klubo valdybos narys Nerijus Jurkonis visiems susirinkusiems vedė ekskursiją ir aprodė pačius gražiausius Botanikos sodo kampelius. Programoje netrūko edukacijų vaikams, žaidimų, pramogų, kurias išbandė tiek mažiausi, tiek vyresni renginio dalyviai.

Lietuvos universiteto alumnai savo bendrystę ir pirmąją įvykusią gegužinę, simboliškai įprasmino pasodindami magnoliją Botanikos sodo magnolijų sode, kuri kasmet sužydėdama primins laiką kartu ir kiekvieną pavasarį sukvies bendram pasibuvimui. Renginio metu pakilią, šventinę atmosferą dovanojo ir gyva muzika dalinosi KTU pučiamųjų grupė „The Brass Bees“, VDU muzikos akademijos kvintetas ir solistė Vakarė Urbaitė.

Šventė buvo kupina sentimentų, prisiminimų, juoko, naujų pažinčių. Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisijungiantiems prie absolventų bendruomenių, kurios tikime, jog tik dar labiau augs, jungsis ir kurs!