RIMA NORVILIENĖ


IŠSILAVINIMAS

Humanitarinių mokslų fakulteto absolventė Vokiečių filologijos bakalauras

PAREIGOS

Šilalės rajono savivaldybės tarybos narė ir Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir inovacijos skyriaus vedėja

BUVEINĖ

J. Basanavičiaus g. 15, Šilalė

KONTAKTAI

+37069669086

rima.kairyte@gmail.com

POMĖGIAI

  • Kelionės
  • Protmūšiai
  • Knygos
Vytautas Magnus University

Kaip VDU vėliavnešiai, taip pat ir Jūs, galėtų prisidėti prie universiteto veiklos, jo augimo bei populiarinimo visoje Lietuvoje?

Apskritai labai giriu universitetą už vėliavnešio idėją. Taip universitetas turi galimybę palaikyti ryšį su absolventais, stiprinti alumnų bendruomenę, tuo pačiu tai puiki terpė per žmones skleisti gerąją žinią apie universitetą. Mano nuomone, vėliavnešiai gali būti puikūs laidininkai tarp universiteto, savo rajono, juos supančių būsimų studentų, netgi savotiški karjeros konsultantai ar patarėjai, kurie gali pasidalinti savo asmenine patirtimi, atsakyti į dominančius klausimus ar nukreipti, kur gauti reikalingos informacijos.

Svarbu ir vėliavnešio aktyvumas savo bendruomenėje, buvimas geruoju pavyzdžiu. Vėliavnešio veiklą matau ir per įvairaus pobūdžio renginius – kartu su universitetu savame regione organizuojant paskaitas, parodas, dalyvaujant universiteto renginiuose, prisijungiant prie įvairių iniciatyvų.

Ką jums reiškia ši VDU Vėliavnešio misija?

Gauti universiteto vėliavą – ne tik maloni, bet ir įpareigojanti dovana, todėl man suteiktą vėliavnešės misiją priimu labai atsakingai. Stengsiuosi pateisinti lūkesčius ir būti aktyvia universiteto bendruomenės dalimi savo gimtajame Šilalės krašte. Taip pat svarbu paminėti, kad šią misiją vertinu ir kaip asmeninį tobulėjimą, saviraišką, galimybę būti naudingai.

Ką pasakytumėte ir ko palinkėtumėte VDU absolventams, kurie norėtų tapti VDU ambasadoriais, tačiau nedrįsta to padaryti?

Pirmiausiai, kiekvienas, baigęs VDU, yra tam tikras vėliavnešys ar ambasadorius. Tiesiog vieni – aktyviau ir labiau išreikštai tai daro, kiti – labiau stebėtojai, kokia buvau ir aš. Jeigu širdyje kirba noras dalyvauti universiteto gyvenime – drąsinu ir sakau – pirmyn. Tuo tarpu universitetui palinkėčiau tęsti vėliavnešių paiešką ne tik šalies rajonuose, bet ir užsienyje.