KĘSTUTIS VAIŠNORA


IŠSILAVINIMAS

Socialinių mokslų fakulteto absolventas Socialinio darbo bakalauras ir magistras

PAREIGOS

Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) prezidentas

BUVEINĖ

Lietuvos kurčiųjų draugija Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius Panerių g. 151, Kaunas

KONTAKTAI

+37062449789

kestutis.vaisnora@gmail.com

POMĖGIAI

  • Kelionės
  • Sportas
  • Gyvūnai
Vytautas Magnus University

Kaip VDU vėliavnešiai, taip pat ir Jūs, galėtų prisidėti prie universiteto tobulinimo ir augimo bei populiarinimo visoje Lietuvoje?

Kiekvienam reikėtų pradėti nuo informacijos sklaidos ir viešinimo, dalinantis savo asmeninėmis patirtimis, kurias patyrėme studijuojant Vytauto Didžiojo Universitete. Organizuojant bendras veiklas Alma Mater bendruomenei ir suprantant, kad dauguma baigę studijas, tampa savo sričių profesionalais, kurie atiduodami save profesinės veiklos sferai, ne visada turi galimybių sugrįžti į Universitetą. Svarbu nepamiršti, kad Universitetas mums davė neįkainojamas dovanas, todėl mūsų atsakomybė yra pagal galimybes prisidėti prie to tobulėjimo ar augimo – konsultacijomis, įžvalgomis, dalyvaujant Alma Mater veiklose ir renginiuose, bet pats pagrindinis dalykas, kurį gali padaryti kiekvienas – nešti žinią apie Vytauto Didžiojo Universitetą!

Ką Jums reiškia ši VDU Vėliavnešio misija?

Vėliavos įteikimo ceremonijoje sakiau, kad man tai yra didelis įvertinimas, įsipareigojimas ir atsakomybė, bet tuo pačiu ir garbė. Manimi patikėjo, o tai įpareigoja, tačiau tas įpareigojimas yra pozityvus.

Ką pasakytumėte (palinkėtumėte) VDU absolventams, kurie norėtų tapti VDU ambasadoriais, tačiau nedrįsta to padaryti?

Būkite drąsūs svajoti ir prisiimti atsakomybę! Kai buvau mažas, su savo a. a. prosenele važiuodavome autobusu pro Vytauto Didžiojo Universitetą ir kiekvieną kartą pamačius didelį herbą ant pastato sakydavau – aš čia tikrai studijuosiu! Natūraliai svajonė išsipildė, todėl svarbu paleisti svajonę ir mintį į dangų – to ir linkiu. Jei turite noro – eikite, veikite, klyskite, mokykitės – tai patirtis, kuri yra naudinga visomis prasmėmis!